Українське насіння  - європейська якість!
Всеукраїнський Науковий
Інститут Селекції (ВНІС)
Телефони офісу: Відділ продажу:
+380 (44) 259-72-15
+380 (67) 505-47-42
+380 (50) 440-36-96
+380 (44) 500-55-37
e-mail:
info@vnis.com.ua
Версія для друку Скажіть товаришу

ТОВ "Агроген"


У 2012 році у Всеукраїнському науковому інституті селекції (ВНІС) відкритий діагностичний центр для агропромислової галузі – ТОВ «АГРОГЕН». Компанія була створена провідними фахівцями Києва та Харкова в галузі фітопатології, селекції, генетики та молекулярної генетики.

Ми пропонуємо Вам широкий спектр аналізів з використанням біохімічних та молекулярних методів, що забезпечать контроль якості продукції рослинництва та сортової належності насіннєвого і посадочного матеріалу, своєчасну та високоспецифічну діагностику фітопатогенів насіння та рослин, моніторинг фітосанітарного стану посівів та збереження сільськогосподарської продукції.

Також ми проводимо діагностику збудників інфекційних хвороб у тварин.

Основними діагностичними методами нашого центру є полімеразна ланцюгова реакція (ПЛР), імуноферментний аналіз (ІФА) та імунохроматографія (ІХА).

Компанія бере участь у реалізації наукових проектів в області селекції рослин, геносистематики та картування геномів сільськогосподарських культур.

Наші клієнти – провідні сільськогосподарські компанії України,  науково-дослідні інститути, університети, виробники харчової продукції, ветеринарні клініки.

     

Погода

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

-->
Free PHP CMS by ViArt Ltd